Videa

Kabaretní

Společná píseň s Janou Šteflíčkovou. Kamera, střih: Jan Horáček natočeno 2018

Dopis Ježíškovi

Píseň “Dopis Ježíškovi” je plná inspirace pro ty, co už si zapomněli přát.:) (2018)


Ranní písnička

Tuhle písničku jsem složila, aby se nám líp vstávalo.

Taky je to můj první pokus o klip.

(2018)

Ranja a Berta

Tuhle písničku jsem složila pro svoje úžasné holčičky. 

(natočeno 2018)

Meluzína Týna

Fotografie z natáčení dema dětských písniček “Čury mury frk”. (2018)

Moje první tango

Video klip k titulní skladbě CD “Moje první tango” jsme natočili společně s režisérem Michalem Skořepou a kameramanem Lukášem Hermanem v roce 2011. Titulní roli si zahrála moje spolužačka  Iva Pazderková a Jakub Hradílek. Zvuk Michal Ditrich. Dále jsem si v něm zahrála já, Filip Spálený (kontrabas), Tomáš Pauer (bicí), Adéla Kubíčková, Marie Janoušková, Jiří Zich, Petr Bergmann a Petr Liška (společnost na večírku).

Mám se ráda

Klip na píseň “Mám se ráda” jsme se svým mužem Petrem Bergmannem (autorem scénáře) natočili v roce 2010.  V roce 2010 jsem se účastnila taneční dílny japonského butó, kterou vedl světově renomovaný performer Ken Mai a tady také vznikl záměr využití butó ve videoklipu k písni Mám se ráda. Pouliční harmonikářka vesele vyzpěvuje kolemjdoucím o znovunabyté sebedůvěře, překonaném strachu a svěřuje se světu, jak se má ráda. Co se ale děje v jejím nitru?                                                                                       Tanečník Ken Mai, který si společně s herečkou a písničkářkou Janou Šteflíčkovou zahrál i zaujatého turistu, uzavírá klip improvizovaným butó epilogem.

Filmová hvězda

Klip na  píseň “Filmová hvězda” je naše společná prvotina (2010). Můj muž Petr Bergmann vytvořil scénář a ujal se i role režiséra a kameramana. No, vyřádili jsme se u toho…co myslíte?

Revoluční

Záznam z festivalu “Blues alive 2010”.

Comments are closed.