Pro děti

Mám dvě holčičky a tak je moje tvorba teď značně ovlivněna mateřstvím. Čteme spolu pohádky, zpíváme dětské písničky. Vede mě to k jednoduchosti ve které je síla. A tak pomalu vzniká album “čury mury frk”, plné písniček o pohádkových postavách, rodinné písničky ze života, klipy (najdete v klipech) a představení pro děti. Pokud budete chtít, ráda zahraju i pro vás.

 
 

Zde ke stažení písničky z nově připravovaného alba “Čury mury frk”

ČERVENÁ KARKULKA
KOČKA KOZAČKA
MELUZÍNA TÝNA

Výlet do pohádky

interaktivní koncert pro děti s prvky divadla a storytellingu, vhodný pro MŠ, 1.st ZŠ a  festivaly.                                                                                  Po představení mohu pro děti nabídnout i hudebně – výtvarnou dílnu.

Písničky o pohádkových postavách v sobě nesou mnoho příběhů, které děti už znají a plno variací, které neznají. Podle typu akce celé představení pojímám buď jako koncert, proložený vyprávěním a drobnými divadelními skeči, nebo jako divadlo s jednou dějovou linkou a s písničkami. Specifické jsou nejen velmi živelné a vtipné písničky, ale i možnost dětí podílet se na vytváření jednotlivých situací. Další devízou je to, že v písničkách si přijdou na své určitě i rodiče, protože je jsou protkány typickými dvojsmysly, které se u Terezie objevují v tvorbě pro dospělé. (ukázky z písňového bloku výše)

 

Comments are closed.