Hudba

Hudba je má celoživotní láska, která jako každá taková prochází svými vrcholy i údolími. Od malička hraju na klavír, který jsem studovala i na pražské konzervatoři, a v dospělosti, když jsem začala skládat písničky, jsem si přibrala pro zpestření ještě akordeon a nedávno i ukulele.

Písničkářkou jsem se stala tak nějak mimochodem, z čistého přetlaku tvůrčí energie. Pravdou je, že mne toto umění na čas doslova pohltilo, a v těch letech (2009 a 2011) vznikla i má dvě alba – „Pif haf mňau“ a „Moje první tango“.

Zahrála jsem si od té doby na mnoha hudebních festivalech (Zahrada, Chebské dvorky, Noc Kejklířů v Brně, Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou, Boskovice, Miš Maš fest, Divadelní svět či Open Air v Trutnově).

S dětmi (Ranjou a Bertou) se má veškerá pozornost a energie přesunula na mou rodinu. Zkrátka bylo potřeba se v tom naučit chodit, respektive hrát a zpívat. Dobrá zpráva je, že se to podařilo a já v uplynulém roce začala znovu psát a skládat. A co jiného než dětské písničky. Na začátku letošního roku vzniklo demo „Čury mury frk“ – ukázky zdarma ke stažení najdete na mém webuTakže se vy i vaše děti máte na co těšit.:)

CD “Moje první tango”

CD “Pif haf mňau”

Comments are closed.